/

Informacje o biurze turystycznym:


 

Ogólne informacje:


Biuro nasze mieści się w Świdnicy na Dolnym Śląsku.
Ze względu na położenie firmy w centrum Sudetów, bogatych w niezliczone atrakcje turystyczne przygotowaliśmy wiele wycieczek jednodniowych pozwalających przybliżyć turystom małym jak i dużym piękno tych gór jak i całego Dolnego Śląska. Zaraz za miedzą mamy naszych południowych sąsiadów Czechów z ich malowniczymi zamkami tajemniczymi skalnymi miastami. Bliskość tych wszystkich atrakcji powoduje to, że jest to propozycja na każdą kieszeń.
 
Oprócz wyjazdów jednodniowych po Dolnym Śląsku w ofercie mamy wycieczki odleglejsze jak np. Pragę, Drezno, Tropikalną Wyspę.
 
Inne propozycje to wyjazdy wielodniowe na terenie kraju jak i za granicą i wycieczki autokarowe objazdowe z ciekawym programem turystycznym. W przygotowaniu mamy propozycje koloni i zielonych szkół.
 
 
 

Transport


Wszystkie imprezy to wycieczki autokarowe w których korzystamy z własnego sprawdzonego transportu a w niektórych przypadkach z zaprzyjaźnionych firm przewozowych.
 
Każdą wycieczkę organizujemy kompleksowo poczynając od ubezpieczenia uczestników poprzez organizację transportu, wstępu do zwiedzanych obiektów, noclegów, wyżywienia itp.
 
Obsługa imprez prowadzona jest przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Współpracujemy z przewodnikami najlepszymi w swoim fachu.
 
 
 

Bezpieczeństwo


Biuro Turystyczne "Piotr Żuk" posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie organizacji, pośrednictwa i prowadzenia imprez turystycznych na terenie kraju jak i za granicą.
 
Jesteśmy wpisani do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem 507.
 
Biuro posiada gwarancje ubezpieczeniowe dotyczące ewentualnego pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną.
Tym samym biuro spełnia wymogi ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o usługach turystycznych.
 
 
 

Licencje i certyfikaty