O nas

O nas

trekkingi

wycieczki

transport

Biuro turystyczne

Biuro nasze mieści się w Świdnicy na Dolnym Śląsku.
Zajmujemy się organizacją wycieczek dla szkół, firm i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów trekkingowych w górach Europy i nie tylko. Na chwilę obecną w ofercie posiadamy wyjazdy w pasma Alp, Karpat oraz Kaukazu. Są to wycieczki jedno- i kilkudniowe. Organizujemy wycieczki po nieodległych od nas Sudetach i Czechach, a także do innych krajów Europy. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej informacji tutaj.

Na rynku działamy już od wielu lat.

Posiadamy wszelkie uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie organizacji, pośrednictwa i prowadzenia imprez turystycznych na terenie kraju jak i za granicą. 

Jesteśmy wpisani do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem 507.

Biuro posiada gwarancje ubezpieczeniowe dotyczące ewentualnego pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną.
Tym samym biuro spełnia wymogi ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o usługach turystycznych. 

Wpłaty na Fundusz Gwarancyjny od 2017 roku.

Transport

Działalność przewozową prowadzimy od 1993 roku. 

Nasze atuty to:

  • profesjonalizm
  • bezpieczeństwo
  • indywidualnie podejście do klienta,
  • doświadczenie
  • wykwalifikowana kadra

Nasi kierowcy, posiadający wszystkie wymagane badania i uprawnienia oraz bogaci w wiedzę zdobytą na szkoleniach zawodowych i w pełni świadomi odpowiedzialności swojej profesji, gwarantują bezpieczną i przyjemną podróż.

Posiadamy wszelkie licencje i certyfikaty wymagane przez prawo polskie i europejskie, umożliwiające nam legalne podróżowanie po Europie.

Prowadzimy działalność przewozową w zakresie przewozów regularnych, liniach komunikacyjnych i przewozach pracowniczych, a także poprzez wynajem busów i autokarów.

Obsługujemy turystów swojego biura turystycznego. Wynajmujemy autobusy na dowolne okazje jak wycieczki, wesela, zielone szkoły, pielgrzymki itp. Dowozimy grupy na lotniska krajowe jak i w Berlinie i Pradze.

Do państwa dyspozycji oferujemy autobusy o pojemności od 8 do 54 miejsc.

CERTYFIKATY